17
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

XIV Diecezjalne Współzawodnictwo Sportowe Szkół Noszących imię Jana Pawła II w  biegach przełajowych indywidualnych i drużynowych.

Dnia 23 maja 2024 r. w Skrzyszowie odbył się turniej szkół noszących imię Jana Pawła II w przełajowych biegach przełajowych drużynowych i indywidualnych. Uczennice które reprezentowały naszą szkołę w kategorii klas IV-VI: Emilia Pawłowska, Piwowar Magdalena, Gwóźdź Ewelina stanęły na podium  i zajęły trzecie miejsce jako drużyna. Pawłowska Emilia w biegach indywidualnych także zdobyła trzecie miejsce.  Ola Litwińska, Emilia ma Maciaś, Julia Maciaś jako drużyna w kadegori klas VII-VIII także stanęły na podium trzeciego miejsca. Drużyna chłopców w której skład wchodzili Jan Rasiński, Hubert Seruga, Połomski Kacper, Macias Adrian, Studziński Patryk, Augustyn Piotr, godnie reprezentowali naszą szkołę.